Jdi na obsah Jdi na menu
 


zpívám

Jako malý prvňáček, co si doma neustále zpíval (a patřičně tím lezl všem na nervy, což se mimochodem dodneška nezměnilo:)), jsem začal chodit podobně jako ostatní sourozenci do sboru pana sbormistra Čestmíra Staška v Praze. To jsem ale vždycky jako malé dítko bez špetky smyslu pro černý humor, ve kterém si pan sbormistr liboval, obrečel. S HaFdivadlem, které jsem několik let nadšeně navštěvoval, jsem natočil desku k představení "Glutasol nad zlato" plnou staročeských písniček od Hanky Francové s texty Vlasty Třešňáka. Paní foniatrička mi pak kvůli přepínání hlasivek zpívání v kolektivu nadobro zakázala a já k němu na vyšší úrovni mohl opět najít cestu až o několik let později na letní herecké škole, kde mě zpívání na mikrofón oslovilo jako překonávání sebe samotného a určitý adrenalin, který mě baví. Tam si mě všimnuli pánové Petr Kubálek (producent LHŠ) a Otta Tesař (moderátor, herec) a díky těmto zkušenostem mám úžasnou možnost příležitostně vystupovat na akcích Studia pod sítí (www.studiopodsiti.cz), díky kterým můžu zazpívat na různých místech po republice a taky překvapivě zjišťovat, že zdaleka není tak malá, jak na mapě vypadá. Snažím se si vzájemně s publikem udělat radost a moc mě to baví. Otta rád vymýšlí zábavné soutěže pro děti, nejrůznější herecké etudy nebo krátké pohádky, a to děti i dospěláci přijímají skvěle. Od září 2007 jsem začal chodit na hodiny sólového zpěvu k paní učitelce Karolíně Balkové a vůbec poprvé mám možnost zazpívat si na školním koncertu jen za doprovodu klavíru nebo cimbálovky. Moji zálibu v hudbě jsem se rozhodl také zúročit při maturitě, tak mi držte palce!:)

PS: O tom, v jakém pořadu mě můžete vidět, se dozvíte v sekci "co se právě děje", případně si ho můžete objednat přímo na stránkách Studia pod sítí na www.studiopodsiti.cz.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-*

(KáÁjInKa, 12. 2. 2010 15:08)

Jak si byl u nás v Úpici na té akademii když si zpíval ty písničky tak jsem skoro brečela...! máš nádhernej hlas a nádherně zpíváš napiš mi prosím na můj email offline.x@seznam.cz

čauky

(nikča, 29. 11. 2009 18:49)

Sluší!:) Všem...

ahoj

(natálie, 15. 6. 2009 14:18)

ahoj vopravdu hezky spíváš :-)

Ahojky

(Ahojky, 24. 4. 2008 20:21)

Ahojky...hele fakt suepr zpíváš a moc ti to sluší jesli chceš tak mi prosím napis tvoje icq nebo něco....diky pá

Monolog??

(Míša, 24. 4. 2008 8:32)

ach jo..proč mám tak hnusnej hlas......ne milánku muj, máš krásnej hlas a máš neskutečnej talent, kterej dobře využíváš..ty to dotáhneš daleko...natož já se svejma španělkama nevim nevim......pokračuj v tom,co děláš, protože to děláš dobře!!držim ti palce!!znám tě moc dobře, možná víc než kdo jinej, a vim že seš skvělej a miluješ mě, ale někdy se nad tim trošku zamysli....jsem ráda, že tě mám!!!