Jdi na obsah Jdi na menu
 


Michael Jackson- Thriller


Slavnej tanec monster v Jacksonově Thrilleru jsme si nejprve vybrali po delších rozepřích jako hlavní vystoupení na třídní maturitní ples, na choreografii jsem si vzpomněl ale i půl roku poté.

Jako závěr večerního pořadu na lhš 2009 Televarieté jsem celou sestavu nacvičil s vlastním týmem v rekordním čase během asi tří dvouhodinových zkoušek. Opravdu smekám!

Večerní představení se odehrálo celé v duchu hororu. Scéna byla ponurá, všude pavučiny, lebky, netopýři a v pozadí nakreslený tajemný hrad. Celým večerem provázela dvojice, která se "náhodně" potkává právě v lese- hysterická paní učitelka, která ztratila všechny své žáky právě při sběru lesních rostlin do herbářů, a Samara, nikdo jiný než tajemná dívka ze světoznámého hororu Kruh. Zdánlivě odlišná dvojka k sobě měla každým vstupem čím dál blíž. Ze Samary se stala docela milá, i když stále trochu zamklá holka, a paní učitelka se potkala s dvěma děvčaty, která ji zavedou ke zbytku třídy. Pravý čas opustit les, o půlnoci totiž do těchto míst přicházejí monstra, která tancují podivný rituál- tanec monster.

Když se začaly sálem šířit první tóny slavného hitu, každý z nás cítil husí kůži. Za doprovodu úžasných světelných efektů, kouře a především strašidelných masek ze záhrobí pak číslo vyšlo přesně tak, jak jsme chtěli.

Jak se nám tanec povedl můžete posoudit na tomto videu. Je natočené mobilním telefonem, tak omluvte sníženou kvalitu ;).
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

..

(Ahoj, 28. 7. 2010 23:51)

Páni! Choreografie špičková, kostýmy skvělé, ale hlavně vynikající tanečníci, smekám. Doufám, že se zviditelníš ještě víc, protože škoda takového talentu pro menší role v seriálech apod. :) Co takhle nějaký muzikál? Držím palce do budoucna, nadchl jsi mě:)