Jdi na obsah Jdi na menu
 


narozeniny

    Desátého května konečně nastal ten kýžený den "D", kdy už mi konečně nic nebránilo téměř po dvou měsících uspořádat vysněnou oslavu tak, jak jsem si ji vždycky představoval. Není divu, že jsem z toho byl trochu nervózní. Svoji dosvadně poslední jsem organizoval v jedenácti letech, kdy jsem si z dvaceti korun střádaných od babičky za zametení chodníku na zahradě postupně kupoval balíčky žvýkaček Bubalo, abych je pak všechny mohl vysypat na stůl se správným narozeninovým ubrusem a se svými tehdejšími spolužáky je hezky v kolečku vyžvejkat.
    Ani teď jsem nic neponechal náhodě- objednal jsem na sto chlebíčků, čtyry obložené mísy, různé druhy chlebů a sladkého pečiva a s časovým předstihem všechno hezky dětsky vyzdobil- jenom balónků se tu nafouklo šedesát. Pozval jsem všechny lidi, se kterými jsem se zase po čase chtěl vidět a u kterých jsem neváhal s tím, že chtějí vidět i oni mě:). Kvůli prodlouženému víkendu bohužel nemohli přijít zdaleka všichni, ale i tak jsme se všichni bavili a na samotný přípitek jsme spořádali šest lahví šampusů.
    Aby se všichni v průběhu večera bavili, chtěl jsem na oslavě také karaoke, které nám nakonec doslova na poslední chvíli dělal jistý Ital, který si taky pár písniček vystřihnul:). Kdyby nám ale tahle legrace nevyšla, určitě bych si díky spolužákům nějak poradil. Darovali mi totiž dětský blikající mikrofónek na stojánku i s reprobednou v podobě blikající kytičky. Na krabici pak přelepili hlavu zpívající holčičky mojí fotkou:). To mě vážně potěšilo.A kdyby jsem si nemohl vzpomenout na nějaký text, raději ještě přidali zpěvník:).
    Dárky mi udělaly radost všechny, nejvíc jsem dostával alkohol (čert ví proč:)) a čokolády, jejichž zásoby už mi naopak rychle docházejí:). Největším dárkem pro mě ale bylo, že se to celé zkrátka podařilo, že se všichni bavili, a já tak mohl v pět hodin ráno spokojeně usnout... (...ale jenom na čtyry hodiny!:)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tady Radka z Opočna

(moooc luxusni fotesky =D, 27. 2. 2010 18:57)

ahojky to musela byt oslava!!!=D a moooooc ti to tam slusi=D

krásné

(lucka, 27. 2. 2010 13:58)

krásné fotečky milane

DoKoNaLoSt

(DupDup, 13. 6. 2009 12:41)

Jestli můžu tak do detailu souhlasím s Nathaly...tky fšechno nejlepší ať už jen k narozeninám,tk i v normálním životě...jinak vypadáš tam jak PlayBoy prostě luxusní a na tý fotou jak tam máš upa červený oši tak fakt vypadáš jak králíček fšechny isou DoKoNaLý X* XD

Všechno nejlepší!! :-)

(Nathaly (FuckingFate@seznam.cz), 7. 6. 2008 16:30)

Zdravim :-)...a přeju všechno nejlepší..sice opožděně...ale lepší pozdě než-li vůbec..:-)Chtěla sem Ti popřát, aby se Ti v životě dařilo a aby se Ti nezměnil Tvůj optimistický pohled na svět :-)
Pokáždé, když vidím nějaký pořad,kde hraješ, řeknu si "áá Milánek..:-)" a hned se mi kouká líp xD
Tak ještě jednou Všechno Nejlepší :-)Nath...