Jdi na obsah Jdi na menu
 


dětství


    Už od dětství mě ten svět lákal- moc jsem toužil poznat pohádkové postavy-hrdiny a povyprávět si s nimi o všem, co v televizi neměli dělat, nebo co se jim zrovna povedlo. Na dlouhou dobu se mi takovým hrdinou stal Jiří Lábus a jeho Rumburak ze seriálu Arabela. Té skutečnosti nahrával i fakt, že bydlí nedalo od nás a já chtěl tááák moc alespoň jeho kostým (s pochybnou existencí prstenu už jsem se stihnul smířit, i když mam jeho verzi od maminky stále v šuplíku). Doma mi půjčovala aspoň svůj plášť a prsteny a já nadšeně mizel a zase se objevoval.
    Jako devítiletý kluk jsem v roce 1999 vyhrál druhé místo v prestižní soutěži MFD za esej "Co bych dělal o prázdninách" a můžete hádat, o čem jsem psal? Vysníval jsem si natáčení třetí řady Arabely, ve kterém jsem působil především jako spolurežisér s Václavem Vorlíčem. Netrvalo dlouho do prvního "dramaťáku", do první příležitosti před kamerou zbývalo ale stále času dost. V jedenácti letech mi pan učitel dal nějaký letáček s údajnou nabídkou na účast v rozhlasovém vysílání, a já jsem tak po úspěšném absolvování castingu dostal několik příležitostí vyzkoušet si dabing.
    V mých dvanácti letech následovala první zkušenost s castingem na reklamu- tehdy jsem se dostal do třetího kola, kde nás zbylo jen pár, ale bohužel jsem "vytouženou roli" nedostal a objevily se úplně první pochyby, jestli na to vůbec mám:). Dnes už vím, že je herectví především o tom chodit po castinzích a doufat, že z té masy lidí uhranete třeba právě vy. Proto není divu, že rivalita v téhle branži poměrně funguje. Bohužel... bohudík?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj

(sluníčko, 16. 4. 2008 15:53)

ahoj..hele mužu se zeptat kde bych mohla na tebe sehnat icq..??nebo má ho někdo..??prosím..

Verča

(faninka - Ambroziada HK, 24. 3. 2008 18:16)

Všecko nejlepší Milane k Tvým 18! a hlavně hodně štěstí, zdraví a úspěchu! Joo a lásky taky.......:-) ahojky

jana

(okoncuranek, 16. 3. 2008 13:24)

jak se maš opičko kde bid liš prouku pa pa pa pa pa pa tvoje holka

faninka - Amboziada HK

(Verča, 6. 3. 2008 20:54)

Ahoj Milane,moc ti přeju jak se ti daří a snad se ti bude dařit i nadále.Zpíváš opravdu úžasně,což jsem ti vlastně už jednou řekla.:-)Stránky máš pěkný. Moc ti fandív v tom ,co děláš, snad dostaneš svou vysněnou roli a zahraješ si v nějakým filmu nebo seriálu. Držím ti palce a snad tě potěší můj vzkaz. Ahojky